zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
2 pokoje w Opolu
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Opole, Śródmieście

219 000 | 34 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 7/EDJ/OMS

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 34 m2 składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. W dużym pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze zadbanego bloku po przeprowadzonej termoizolacji. Prace remontowe wykonywane są na bieżąco. Mieszkanie dające możliwość bezpośredniego zamieszkania. Wygodę użytkowania zapewnia ogrzewanie miejskie, ciepła woda z tzw. Junkersa. Na ścianach gładzie, na podłogach pokoi panele, a w kuchni i łazience kafle. W cenie pozostają meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD, pozostałe wyposażenie do ustalenia. . W bliskiej odległości pełna infrastruktura społeczna: sklepy, szkoła, przedszkole, a także komunikacja miejska. Czynsz przy zameldowanych 3 osobach wynosi 350 zł wraz z uwzględnieniem CO, zużycia wody oraz funduszu remontowego. Mieszkanie jasne i ciepłe. Istnieje możliwość kupienia garażu znajdującego się w odległości 5 minut pieszo od w/w mieszkania - cena do uzgodnienia . Polecam i zapraszam do kontaktu celem poznania większej ilości szczegółów oraz ustalenia terminu prezentacji - Dariusz Kołbuc (tel. 798 585 111, licencja zawodowa nr 25637, polisa ubezpieczenia nr 1022691251 - PZU). Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości sporządzone są na podstawie danych uzyskanych od właścicieli oraz przeprowadzonych oględzin i mają wyłącznie informacyjny charakter mogąc podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Mieszkanie w Opolu – Malinka
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Opole, Malinka

320 000 | 60 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 6/EDJ/OMS

Na sprzedaż lokal mieszkalny składający się z dwóch pokoi, widnej i ustawnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Powierzchnia nieruchomości to 55,4 m2, a dodatkowo przynależy do niej piwnica - 4,1 m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze zadbanego bloku gdzie wszelkie prace remontowe wykonywane są na bieżąco. Wystawa okien mieszkania na stronę wschodnią (salon z obszernym balkonem) oraz zachodnią - sypialnia i kuchnia. W pobliżu dużo zieleni, a w niedalekiej odległości place zabaw i boiska. Mieszkanie wyremontowane z przeznaczeniem do umeblowania według upodobania nowych właścicieli. Wygodę użytkowania zapewniają miejskie ogrzewanie i woda. W bliskiej odległości pełna infrastruktura społeczna m. in: sklepy, służba zdrowia, przedszkole, a także komunikacja miejska. Lokal do wydania w trybie natychmiastowym. Polecam i zapraszam do kontaktu celem poznania większej ilości szczegółów oraz ustalenia terminu prezentacji - Dariusz Kołbuc (tel. 600 813 969, licencja zawodowa nr 25637, polisa ubezpieczenia nr 1022691251 - PZU). Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości sporządzone są na podstawie danych uzyskanych od właścicieli oraz przeprowadzonych oględzin i mają wyłącznie informacyjny charakter mogąc podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Kawalerka w Centrum
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Opole, Centrum

205 000 | 35 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 5/EDJ/OMS

Na sprzedaż lokal mieszkalny składający się z jednego pokoju, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 35,45 m2, a dodatkowo do wykorzystania pozostaje obszerna piwnica. Nieruchomość usytuowana na parterze zadbanej kamienicy po przeprowadzonej termoizolacji. Mieszkanie w stanie do remontu. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z pieca gazowego przepływowego tzw. junkers. Okna PCV, skierowane na południowy wschód. Kamienica zadbana z prowadzonymi na bieżąco pracami remontowymi. Godne podkreślenia pozostają niskie koszty eksploatacyjne gdzie czynsz wynosi ok. 260 zł. W bliskiej odległości urzędy, sklepy, służba zdrowia, a także komunikacja miejska (10 minut pieszo do Rynku). W pobliżu uczelnie wyższe, co czyni nieruchomość niezwykle atrakcyjną dla ewentualnego wynajmu. Całość widocznego na zdjęciach umeblowania i wyposażenia wliczona w cenę. Lokal do wydania w trybie natychmiastowym. Polecam i zapraszam do kontaktu celem poznania większej ilości szczegółów oraz ustalenia terminu prezentacji - Dariusz Kołbuc (tel. 600 813 969, licencja zawodowa nr 25637, polisa ubezpieczenia nr 1022691251 - PZU). Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości sporządzone są na podstawie danych uzyskanych od właścicieli oraz przeprowadzonych oględzin i mają wyłącznie informacyjny charakter mogąc podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

2 pokoje na Zaodrzu
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Opole, Zaodrze

290 000 | 63 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3/EDJ/OMS

Na sprzedaż lokal mieszkalny składający się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 52,88 m2, a dodatkowo do wykorzystania pozostają dwie piwnice oraz części wspólne w postaci użytkowego poddasza i przydomowego ogrodu. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze niskiej kamienicy w dzielnicy Zaodrze. Mieszkanie rozkładowe z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Lokal po przeprowadzonym generalnym remoncie. Poza w pełni wyposażoną łazienką, aranżacja mieszkania pozostaje w dyspozycji nowych właścicieli. Na podłogach panele, a na ścianach gładzie. Okna PCV z zamontowanymi w salonie roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie. Ogrzewanie oraz ciepła woda z zamontowanego w łazience pieca gazowego. W bliskiej odległości pełna infrastruktura społeczna. Niskie koszty utrzymania, z czynszem wynoszącym ok. 281 zł, czynią nieruchomość niezwykle atrakcyjną zarówno dla osób poszukujących lokalu dla własnych celów mieszkaniowych jak i ewentualnego korzystania z opcji wynajmu. Lokal do wydania w trybie natychmiastowym. Polecam i zapraszam do kontaktu celem poznania większej ilości szczegółów oraz ustalenia terminu prezentacji - Dariusz Kołbuc (tel. 600 813 969, licencja zawodowa nr 25637, polisa ubezpieczenia nr 1022691251 - PZU). Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości sporządzone są na podstawie danych uzyskanych od właścicieli oraz przeprowadzonych oględzin i mają wyłącznie informacyjny charakter mogąc podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

2 pokoje w Centrum
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Opole, Centrum

269 000 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2/EDJ/OMS

Na sprzedaż lokal mieszkalny składający się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 49,72 m2, a dodatkowo do wykorzystania pozostaje balkon, piwnica oraz komórka lokatorska znajdująca się pod schodami. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze zadbanej kamienicy po przeprowadzonej termoizolacji. Mieszkanie w stanie dobrym po wykonanych kilka lat temu remontach łazienki oraz kuchni (wymieniono wszystkie instalacje). Ogrzewanie miejskie, a w kuchni zamontowany bojler elektryczny warstwowy firmy ARISTON (zapewniający stałą temperaturę wody użytkowej). Kamienica zadbana z prowadzonymi na bieżąco pracami remontowymi. W bliskiej odległości urzędy, sklepy, służba zdrowia, a także komunikacja miejska (10 minut pieszo do Rynku). W pobliżu uczelnie wyższe, co czyni nieruchomość niezwykle atrakcyjną dla ewentualnego wynajmu. Całość widocznego na zdjęciach umeblowania i wyposażenia wliczona w cenę. Lokal do wydania w trybie natychmiastowym. Polecam i zapraszam do kontaktu celem poznania większej ilości szczegółów oraz ustalenia terminu prezentacji - Dariusz Kołbuc (tel. 600 813 969, licencja zawodowa nr 25637, polisa ubezpieczenia nr 1022691251 - PZU). Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości sporządzone są na podstawie danych uzyskanych od właścicieli oraz przeprowadzonych oględzin i mają wyłącznie informacyjny charakter mogąc podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Mieszkanie w Centrum!
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Opole, Centrum

281 000 | 62 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1/EDJ/OMS

Na sprzedaż lokal mieszkalny składający się z dwóch oddzielnych pokoi, salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki z WC. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 48 m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze zadbanej kamienicy w Centrum Opola. Budynek ocieplony, elewacja frontowa usytuowana wzdłuż jednej z głównych arterii miasta. Dzięki znajdującemu się przy budynku parkingowi przeznaczonemu dla mieszkańców nie ma problemów z miejscem pozostawiania pojazdu (w okolicy znajdują się również garaże co daje możliwość ich ewentualnego najmu lub wykupu w przyszłości). W lokalu znajduje się duża liczba okien skierowanych na stronę wschodnią co zapewnia bardzo dobre naświetlenie ale też chroni przed nadmiernym przegrzaniem pomieszczeń w upalne dni. Mieszkanie po przeprowadzonym remoncie. Na ścianach gładzie, a na podłogach panele. W całym lokalu podwieszane sufity wraz z zamontowanym oszczędnym i wydajnym oświetleniem LED. W łazience na ścianach i podłodze płytki, wyposażenie to m. in. duża kabina prysznicowa z deszczownicą oraz niskim brodzikiem. Ogrzewanie z sieci miejskiej, a ciepła woda z bojlera elektrycznego zamontowanego w kuchni. Oferta skierowana zarówno do osób poszukujących lokalu na własne cele mieszkaniowe jak i inwestorów. Dwa oddzielne pokoje dają możliwość wynajmu mieszkania w całości lub odrębnych pomieszczeń ze swobodnym dostępem do części wspólnych. Lokalizacja nieruchomości stanowi jej niewątpliwy atut (w pobliżu Uniwersytet Opolski, Politechnika Opolska, Wyższa Szkoła Bankowa oraz szereg obiektów użyteczności publicznej). O potencjale nieruchomości stanowi również fakt daleko zaawansowanych prac dotyczących budowy w niedalekiej odległości Centrum Usług Publicznych oraz budynku Krajowej Administracji Skarbowej. Polecam i zapraszam do kontaktu celem poznania większej ilości szczegółów oraz ustalenia terminu prezentacji - Dariusz Kołbuc (tel. 600 813 969, licencja zawodowa nr 25637, polisa ubezpieczenia nr 1022691251 - PZU). Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości sporządzone są na podstawie danych uzyskanych od właścicieli oraz przeprowadzonych oględzin i mają wyłącznie informacyjny charakter mogąc podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.