O nas


DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚ Z NAMI

Cieszymy się, że trafiłeś na tą stronę. Uważamy, że w czasie gdy jesteśmy bombardowani reklamą i informacjami sam fakt Twojego pobytu tutaj jest dla nas dużym wyróżnieniem. Powiemy Ci w skrócie co jest dla nas ważne i jakie idee propagujemy.
 
Jesteśmy firmą rodzinną i stąd jej nazwa
 
EDEJ House
 
gdzie EDEJ to nic innego jak skrót od naszych imion Ela, Darek, Ewelina i Jakub. Dlaczego House? Żeby wskazać profil działalności ale przede wszystkim podkreślić wagę jaką przykładamy do życia rodzinnego.

Od 2019 roku, gdy do naszego grona dołączył Miłosz, otrzymaliśmy możliwość korzystania z karty dużej rodziny. Jeżeli Ty również posiadasz taką kartę zgłoś nam to, a otrzymasz dodatkowy rabat. 

 
Jesteśmy katolikami,
 
a w naszej działalności kierujemy się przede wszystkim uczciwością i wysokimi standardami moralnymi. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego z klientów, dzięki posiadanej niezależności jesteśmy elastyczni potrafiąc dostosować oferowane usługi i produkty do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających kontrahentów. 

Naszą działalność opieramy na branży nieruchomości oraz ubezpieczeń, które bazują na zaufaniu i długotrwałych relacjach. Jesteśmy cierpliwi i z pokorą budujemy naszą markę opierając się na rzetelności i wysokiej jakości świadczonych usług. Ściśle współpracujemy z zespołem sprawdzonych specjalistów z innych branż aby nasze usługi były spójne i kompletne zapewniając fachową opiekę i doradztwo na każdym etapie transakcji związanych z nieruchomościami jak i w pełnym zakresie ubezpieczeń.

 
Wybierz praktyków sprawdzonych w działaniu!
 
Zadzwoń już dziś - 600 813 969